seznamka / zboží / práce / firmy ... www.oko.cz
 
Search:
I Am
Looking for
Reason
Country
Region
Marital status
Sign
Age
Height
Weight
With photo only

hearts

Online users: 313
Adverts: 2128
Men: 889
Women: 1162
Other 77
Milan
Advert text:
Ahoj ,hledám svobodnou , nebo rozvedenou maminku do 45 let s dítětem , které by rádi uvítaly výlety , vycházky , pohlazení a lásku . Zn. Sedlčany , Benesov , Vlašim , Votice . Já Milan 187/48 let .Budu se těšit .
Inserted: 8/14/2019 Reply
georgenwite
Advert text:
Volám sa George Marshall. Hľadám čestnú ženu, s ktorou môžem stráviť zvyšok svojho života. Moja žena zomrela pred niekoľkými rokmi, takže chcem, aby ste mi napísali prostredníctvom mojej e-mailovej adresy, a tak vám píšem a poviem vám o sebe viac a potom pošlem svoje fotky. Budem čakať na vás answer.please napíšte mi čo najskôr alebo pošlite mi svoj email správne. george_ma1960@outlook.com
Inserted: 11/26/2017 Reply
Milan
Advert text:
Ahoj , jmenuji se Milan , je mi 44 let a hledám maminku do 43 let s dítětem , které hledají lásku a pohlazení . Jsem od Benešova u Prahy . Zn. Příbram , Sedlčany , Benešovsko .
Inserted: 1/21/2016 Reply
Lakyy
Advert text:
Obracím se tímto způsobem na internetovou seznamku.Je to poslední možnost jak si tady v Hk najít vážný vztah.Je mi 23, jsem z Hk. Hradec je velké město. Jsou tady baraky, kde jsou dospělé holky, které jsou sami stejně jako je samotných kluků.. Ale nikdy se nedaji dohromady. Proč? Neznají se..malo kdy na sebe narazí a hlavně nekdo je už zadaný někdo ne. Diskotéky? Kromě holek pod 16 let tady člověk najde také zabavu,ale vážný vztah s dospělou osobou jen opravdu opravdu vyjímečně.Práce? 95% žen je zadaných...když už narazím na skvělé holky jsou vždy zadané..na ulici v autobuse? Nejenomže člověk už na těch holkách nepozná ani jestli jim je pod 15 let nebo 18, ale jednak je pro ně hned uchyl, nebo si hned myslí že jim chce něco prodat..žijeme vážně v divné době..Nejsem pesimista ale už vážně nevím kde najít fajn holku na vážný vztah, které je víc než 18 let, je z Hk a přitažlivá a není zadaná...prosím vás holky,jestli tu někde jste..někde tady poblíž...ozvěte se..vážně už nestojím o ty, které se chtějí jen kamarádit a nebo jen flirt..snad se ještě najdou ty, kteří chtějí i seznámení a touží znovu po lásce..
Inserted: 11/14/2014 Reply
roman
Advert text:
Ahoj hledám ženu,kterou bych chtěl milovat a nosit na rukou.
Inserted: 8/24/2014 Reply
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Next >>
just logged