seznamka / zboží / práce / firmy ... www.oko.cz
 
Search:
I Am
Looking for
Reason
Country
Region
Marital status
Sign
Age
Height
Weight
With photo only

hearts

Online users: 49
Adverts: 2149
Men: 910
Women: 1162
Other 77
Adéla
Advert text:
Normální praštěná holka z Prahy, hledá někoho s kým by mohla být sama s sebou, postavou nejsem buh ví jaká modelka, jsem holka krev a mlíko :o) jsem už moc dlouho sama a touhle cestou hledám nekoho, kdo to zmeni...najde se tu nekdo???
Inserted: 8/31/2007 Reply
Danda
Advert text:
Nejsem dokoná a dokonalost nehledám! Jaká jsem? Sebevědomá, paličatá, zásadová, romantická a často až moc upřímná. Koho hledám? Nekuřáka, s malou láskou k alkoholu, který nechce žít ve městě, někdy rád sportuje, jindy rád lenoší. Kladný vztah ke psům.
Inserted: 9/4/2007 Reply
Peťka
Advert text:
Ahojky hledam mileho kluka kteremu zalezi na tom jaka holka je a ne jestli je vychrtla... Prosim jestli existujes tak napis prosim:'(
Inserted: 9/5/2007 Reply
Helena
Advert text:
Hľadam pohľadného pána s dobrým srdiečkom, ktorý už nechce byť sam. Vzdelanie VŠ,SŠ, neholduje alkoholom a už v tomto veku nefajčí.Cítim sa osamelo, som veselej povahy, mám rada prírodu a všetko pekné a milé okolo nás.Mám 59 rokov, toho času ešte pracujem. Byvam v Košiciach ale nemám problém aj inde byvať. Mám pribuzných v ČR a často cestujem. Keď si niekde a máš záujem sa zoznamiť,ozví sa. Helena.
Inserted: 9/20/2007 Reply
mary4love
Advert text:
looking for a honest and caring man,
Inserted: 9/29/2007 Reply
1 2 3 4 5 6 7
Next >>
just logged